Control Master 200Control Master 200

Україна зробила замовлення у Франції на другу систему Control Master 200, яка має значно посилити протиповітряну оборону на фронті.

Українське Міністерство оборони замовило у французької компанії Thales другу радарну систему Control Master 200 для посилення протиповітряної оборони.

Ця система здатна одночасно стежити за кількома об’єктами, включаючи ракети та дрони. Радар було спроектовано для виявлення цілей на екстремально низьких висотах, як повідомляє компанія.

Це вже друга система, яку отримає Україна. Перший такий радар українські військові отримали близько півтора року тому.

Системи Control Master 200 інтегровано з франко-італійськими зенітно-ракетними комплексами SAMP/T. Недавно Італія оголосила, що в новому пакеті військової допомоги буде передано Україні ще одну систему SAMP/T для посилення системи протиповітряної оборони.

Комплекс ControlMaster 200 складається з радару повітряного спостереження Ground Master 200, системи радіозв’язку, центру управління ППО ControlView та портативних терміналів наведення озброєння.

Ця система забезпечує повний контроль над повітряним простором на дистанції до 250 кілометрів та істотно підвищує оперативні можливості й шанси на знищення ворожих цілей.

Зокрема, ControlView займається обробкою радіолокаційної інформації в режимі реального часу та забезпечує системи озброєння точними даними про розташування цілей та керівництвом для наведення ракет.

От admin