Недоліки американського Абрамс виявлені під час війни в УкраїніНедоліки американського Абрамс виявлені під час війни в Україні

Танки Abrams, які були передані Збройним силам України Сполученими Штатами, зробили українських бійців зручними мішенями для російських ударів. Повідомляється, що дана техніка не може ефективно захищати екіпажі від сучасної зброї.

Українські військові ремонтують американський танк Абрамс в польових умовах

Про це повідомляє телеканал CNN із посиланням на українських військових та ace450.com

Слабкі місця танків Abrams

Українські танкісти розповіли про низку слабких місць поставлених Україні Сполученими Штатами танків Abrams. Вони поставили під сумнів їхню корисність на лінії фронту, ситуація на якому постійно змінюється.

Танкові екіпажі, які отримали підготовку в Німеччині, зазначили, що у основного бойового танка армії США, вартістю 10 мільйонів доларів, недостатньо броні для захисту від новітньої зброї. Цей тип танка був задіяний у бойових діях в Іраку проти військ Саддама Хусейна та місцевих бойовиків, але не завжди ефективний проти сучасних регулярних армій.

Український військовий Джокер каже що американські танки Абрамс мало придатні для сучасної війни

«Його броня є недостатньою. Вона не забезпечує належний захист екіпажу. Сучасна війна — це війна дронів. Тому коли танки вирушають у бій, вони стають пріоритетними цілями для ураження», — зазначив член екіпажу під позивним Джокер.

Його колега додав, що танкісти є «мішенню номер один», оскільки «без захисту екіпаж не виживе на полі бою».

Зазначається, що цей український екіпаж дізнався про недоліки Abrams на власному гіркому досвіді, запеклих боях біля міста Авдіївки, яке Росія захопила у лютому.

Водій, зокрема, втратив ногу, коли була пробита броня.

Окрім слабкої броні танки Abrams також мають ряд технічних проблем.

Наприклад, один із танків має проблеми з двигуном, хоча ця машина була нещодавно доставлена з Польщі. Крім того, українці висловлюють скарги на те, що конденсат, який утворюється під час дощу або туману, може пошкодити внутрішню електроніку танків Abrams.

Варто зазначити, що усі 31 Abrams, передані Україні, за словами представників командування 47-ї мехбригади, які отримали всі ці танки, наразі знаходяться поблизу лінії фронту на сході.

Наразі Україна відводить з передової лінії танки Abrams M1A1, які були отримані від Сполучених Штатів. Однією з причин цього є те, що російські дрони ускладнюють їх ефективне використання.

От admin