Українські дрони MaguraУкраїнські дрони Magura

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Андрій Юсов, заявив, що вибухи та пожежі на території РФ, які безпосередньо стосуються військових об’єктів, задіяних у війні проти України, є закономірним процесом, який триватиме. Він відповідав на запитання про інциденти 17 червня, коли дрони-камікадзе ГУР атакували військові об’єкти у Бєлгородській, Липецькій та Воронезькій областях, повідомляє Укрінформ.

Українські дрони Magura

За його словами, ГУР не підтверджувало і не спростовувало проведення цих операцій.

«Все, що вибухає, гримить, палає на території РФ, безпосередньо пов’язане з військовими об’єктами – об’єктами, що беруть участь у забезпеченні, фінансуванні та постачанні окупаційних сил РФ у війні проти України. Це логічний процес, який неодмінно триватиме. Ми не розкриваємо, чиї це операції та хто їх виконує, але можемо стверджувати, що це продовжиться», — зазначив Юсов.

У відповідь на запитання про дрони Magura, представник ГУР зазначив, що це багатоцільовий апарат, придатний як для евакуаційних місій, так і для розвідувальних операцій. «Однак найбільш відомі та епічні застосування — це знищення ворожих кораблів. Сьогодні Magura стала справжнім бичем для Чорноморського флоту РФ у руках спецпідрозділів ГУР МОУ ‘Група 13’ та операторів ГУР. Magura постійно удосконалюється та модифікується, як і навички наших спецпризначенців та операторів ‘Група 13’,» — повідомив Юсов. Він також додав, що українським захисникам потрібно більше таких дронів.

«Кожна гривня має значення. Це – допомога нищити російський флот, який колись був пропагандистською окрасою путінського режиму, а тепер ховається від українських морських дронів, від спецпризначенців, від Magurа і, відповідно, від донатів українців. Але, безумовно, (буде знищений — ред.)», – сказав представник ГУР. Він зазначив, що така робота триває. «Цього року в нас є прекрасні результати, і вже готуються наступні операції. Результати будуть і, як завжди, з яскравим відеопідтвердженням», – запевнив Юсов.

От admin