Війна Росії з НАТО неможлива без перемоги над УкраїноюВійна Росії з НАТО неможлива без перемоги над Україною

Росія прагне захопити Україну, аби використати її ресурси у потенційному конфлікті з країнами НАТО.

Війна Росії з НАТО неможлива без перемоги Кремля над Україною

Москва розглядатиме все, окрім капітуляції України, як екзистенційну загрозу для здатності РФ вести війну з Альянсом. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

«Російські військові лідери, які готуються до війни проти НАТО, повинні враховувати, що Україна може долучитися до такого конфлікту як союзник Альянсу, незалежно від її членства в НАТО», — стверджують аналітики.

ISW вважає, що НАТОвський фронт уздовж західного кордону Росії з Європою створює серйозні виклики для російських військових. У разі поразки України, агресор міг би розташувати свої сили вздовж всього східного флангу Європи, від Чорного моря до Фінляндії.

«Перемога в Україні не тільки усунула б загрозу України як потенційного противника у можливій війні з НАТО, але й забезпечила б Росію додатковими ресурсами та людськими ресурсами, необхідними для масштабної конфронтації з Альянсом», — повідомляється у заяві.

Аналітики стверджують, що в разі перемоги Росії, Україна може бути розділена між російською анексією та маріонетковим державним утворенням, контрольованим Кремлем, що стане результатом зміни режиму, яку прагне Володимир Путін. Такий розвиток подій дозволить Росії отримати доступ до мільйонів людей для військової служби, а також до значної частини ресурсів і промисловості України.

«Отже, Путін та Кремль, ймовірно, вважають перемогу в Україні необхідною умовою для початку війни з НАТО. І будь-яке припинення вогню чи мирне врегулювання, яке не передбачає повної капітуляції України, розглядається як лише тимчасове призупинення їхніх спроб знищити незалежну українську державу», — повідомляє ISW.

От admin